I WISH YOU A MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR!

První článek v tomto roce a taky poslední. =)

1. ledna 2009 v 18:49 | Bejuška |  Novinky
Napsala jsem tenhle článek a asi čtvrt hodiny na něj koukala a přemýšlela, jestli ho mám opravdu zveřejnit. Pokud ho zveřejním, už to nikdy nevrátím zpátky. Pouštěla jsem si k tomu jednu smutnou písničku a..ani nevím proč brečela. Mrzí mě to, jenže to jinak nejde. Po dvou letech opouštím tenhle blog a to napořád. A pak jsem klikla na zveřejnit.

Lidi, mrzí mě, že tohle píšu jako první článek v roce 2009. Ale já už nemůžu. Nebaví mě to tu. Vždycky jsem říkala, že bych tenhle blog nikdy nedokázala opustit, že ho mám na to dost ráda. Ale opak je pravdou. =) Teď už mi na něm víceméně nezáleží. No dobře, to zase ne..ale prostě. Radši ani nechci myslet na to, že to tu opouštím. 2 roky práce, 2 roky času a tu úžasnou návštěvnost. Jenže já musím. Dřív jsem měla chvilky kdy už mě HSM nebavilo a vždycky jsem začala psát o něčem jiným a vrátila se pak znova ke psaní HSM, jenže teď už to tak nebude. Už jsem někde jinde a mám jiný zájmy. A HSM do nich nepatří a ani patřit nebude. Šlo dost dobře poznat, že poslední dobou jde tenhle blog z kopce. Přidávala jsem po čase a to jenom proto, že jsem musela. Ale copak to má cenu? Furt se nutit sem něco dávat jenom aby sem nedejbůh neskončila? To je blbost. Nechápu co ještě pořád vidíte na HSM, opravdu. A nechápu co jsem na nich viděla já. Jasně, Vanessu mám pořád ráda, ale víte..před ní mám jiný hvězdy, který mám ráda. Já nevím jak bych vám to vysvětlila, stejně to nepochopíte. Většina z vás jsou desetiletý holky, který naprosto žerou HSM a nedokážou pochopit proč ostatní ne. A já vás chápu, ale nemůžu na vás pořád brát ohledy. Jednou to skončit muselo a já sem ráda, že to končí! Vím, že jsem tu už několikrát psala, že skončím a vždycky se vrátila. Ale teď už je to jiný, nevrátím se! =) A jsem neskutečně moc ráda. Tenhle blog mám pořád ráda, ale nedokůžu tu jentak přestat psát o HSM a pokračovat o něčem jinym. Ne, protože tenhle blog je plný HSM. A navíc, blog není ničim originální. Skoro každý druhý má blog o HSM, a přiznejme si že lepší! =) Navíc, nemám čas tu pořád něco přidávat. Mám další blog o něčem, co mám mnohem, mnohem radši než HSM! A mít dva blogy? To bych vzhledem ke škole ani nestíhala. Mrzí mě to, ale vím, že to tak bude lepší. Upřímně sama za sebe můžu říct, že na tenhle blog jsem pyšná a nikdy nepřestanu. Sice to nebyl můj první blog, ale brala jsem ho tak a vždycky jím zůstane. Díky němu jsem poznala lidi, který bych normálně nepoznala. A jestli to právě vy zmiňovaní čtete, tak věřte, že vás mám ráda. Stále mě ale najdete na blogu, který vidíte v menu. To je to co mám narozdíl od HSM radši. =)
Původně jsem zakázala komentáře, ale jedna kamarádka mě poprosila, že k tomu chce něco napsat. Tak dobře, ale jenom ona. Je to definitivní konec.
FOREVER. Bejuška =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikky Nikky | Web | 1. ledna 2009 v 23:24

Děkuju za možnost napsání komentáře=)

když jsem začínala číst tento článek,tak jsem nevěřila že to myslíš vážně,ale pochopila jsem že bohužel myslíš.Pak jsem začala přemýšlet o tom jak moc mi to vadí?já vlastně nikdy HSM neměla v lásce,nevím o nich skoro nic, ale přesto jsem sem chodila a četla skoro všechny články a víš proč?protože si je psala ty,byli to kousky z tebe.Já vím,já vím že máš teď jiný bloček,je vlastně skoro stejný,skoro stejný design,články taky píšeš ty,jenom téma je trochu jiné.Ale přesto já si na něj nezvyknu,pro mě prostě k tobě navždycky bude patřit tenhle bloček. To on mi dal a dal mi toho strašně moc-dovolil mi abych jeho prostřednictvím poznala tebe,to na něm jsem si s tebou poprvé psala,poprvé viděla tvoji fotku a nebýt něj tak bych tě ani nikdy neviděla doopravdy.Nezažila bych u tebe ten "neurotickej" víkend,i když jsem to chvílích našich neshod nechtěla přiznat,ale jsem ráda že jsem tě mohla vidět,líbilo se mi u vás, i když jsem nebyla úplně ve své kůži a chovala jsem se trochu jako povrchní barbína, ale dělala jsem to jenom proto že jsem byla nejistá. Taky jsem ti jednou řekla větu,která mi doteď leží v mysli:"Já to poznala od první chvíle,že jsme si nepadly do oka".Byla to kravina,řekla jsem to jenom proto abych ti ublížila,za což se ti moc omlouvám,nemyslela jsem to tak.Mělas pravdu byly chvilky kdy jsme si rozuměly-večerní povídání,strašidelný hrad (kdy jsem na tobě byla přilepená a věřila že mě ochráníš=)nebo když jsme se loučily strašně mě dojalo,že jsi mě objala,děkuji ti za to=)sice sem ti přitom přišlápla nohu,ale to už si snad nepomatuješ=D

Tak a dost už tu skoro brečím a to je přeci úplně zbytečné,nikdo neumírá,nikdo se s nikým neloučí,budeme si psát dál na icq a sms (aspoń doufám,né já v to věřím=) můžeme tomuhle bločku poděkovat a rozloučit se s ním úsměvem na tváři za to co dokázal.

Děkuji ti,už né Bejuško ale Mišelko=*

PS:pro ty co čtou a nechápou-vážně nejsem blázen,jenom jsem se potřebovala vypovídat=)

2 ¤Mrs.Kitty¤ ¤Mrs.Kitty¤ | Web | 2. ledna 2009 v 11:41

AAhoiQ nechceš spřátelit maš upe nice deass a blog taky :-*

3 Karolína Karolína | 3. ledna 2009 v 11:15

NEEERUUUšššššššššš HOOOOOOO!!!!!!!=(

Prosííííííím!je hrozně upa nejvíc fajn!!!=)PLLLLSSSS...

NEEEERRRUUUUŠŠŠŠŠŠŠŠ Hoooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4 Deny Deny | 3. ledna 2009 v 11:15

jooo prosííím neruuuššš hooooo!!!!!!!

5 Ivet Ivet | 3. ledna 2009 v 11:16

neruš bloček pls...je suprovej!!!

6 Niki Niki | 3. ledna 2009 v 12:23

Neruš ho,maj pravdu,tohle je jedinej blog kde je upa všechno o van,ash a van a zacovi!!!!=)

7 Naty Naty | E-mail | 3. ledna 2009 v 12:28

NERU3 HO PROSÍM!!!!TEN DRUHEJ BLOG JE SUPER,ALE JÁ MÁM RÁDA VENESSU,ASHLEY A ZACA TAKY=0)!!!!PROSÍM!!!!!

8 Tereza Tereza | E-mail | 3. ledna 2009 v 14:33

nerus ho!je to super blocek a jestli chces,muzu doporucit nekomu ale hlavne ho neruuus!!!!!!!!!!!!

9 Anet Anet | E-mail | 11. ledna 2009 v 14:04

NERUŠ blog!

10 Bejuška(majitelka) Bejuška(majitelka) | 11. ledna 2009 v 21:27

Lidi, děkuju za komentáře. Hrozně mě to potěšilo, ale já si to stejně nerozmyslím. Bylo mi tady úžasně a je mi líto, že to tu opouštím. Jenže život jde přece dál.. =)

Třeba se sem někdy vrátím..

Mám vás ráda, Bejuška.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama